Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Náš tým vyhrál SIX NATIONS CUP 2018 v Římě!

Autor: | Datum: 14.10.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1156x

Bohemia Hockey vyslal tým HC Trendy do Říma na turnaj týmů z USA, Švýcarska, Velké Británie, Rakouska a domácí Itálie. A vyhrál! Gratulujeme!


Náš tým vyhrál SIX NATIONS CUP 2018 v Římě!

Českobudějovický hokejový tým HC Trendy se v prvním říjnovém víkendu zúčastnil mezinárodního hokejového turnaje v italském Římě, kde o vítězství soupeřil s týmy z USA, Švýcarska, Velké Británie, Rakouska a domácí Itálie. Ihned po pátečním příletu se hráči týmu vydali prozkoumat krásy věčného města a nabrat tak energii na nadcházející turnaj. Hned od prvního zápasu turnaje se projevila svědomitá příprava týmu a HC Trendy vyhrál oba zápasy v základní skupině, čímž se kvalifikoval přímo do semifinále turnaje.

V nedělním semifinále nedříve porazil velmi silný tým USA. Ač konečný výsledek semifinále v poměru 5:0 vypadá jednoznačně, nerodil se vůbec lehce a tým HC Trendy musel v rychlém a tvrdém utkání podat velmi kvalitní výkon. V turnajovém finále pak HC Trendy porazil domácí italský tým, který měl ve svém středu hráče se zkušenostmi z alpské ligy. Celé finále bylo v režii českého týmu a i přes pomalejší rozjezd nebylo o vítězi ani na chvíli pochyb a o čemž vypovídá i konečný výsledek 7:1. Vzhledem k tomu, že tým odlétal zpět do ČR až v pondělí zbyl čas i na zodpovědnou oslavu triumfu v italských ulicích.

Vedoucí výpravy Jiří Nartovský k turnaji uvedl: „Náš tým zanechal v Římě velmi dobrý dojem jak na ledě, tak i v rámci doprovodného programu a opět navázal nové kontakty se zahraničními týmy, které budeme chtít přivézt na akce pořádané v Českých Budějovicích.“

Tým HC Trendy posbíral i individuální ocenění, kdy nejlepším brankářem turnaje se stal Luděk Brož a nejlepším střelce turnaje Roman Božek.

Vítězná sestava HC Trendy: Brož- Kutlák, Mikeš, Sekyra, Dvořák- Mařík, Božek, Hron, Jindra, Kukla, Nartovský<< únor 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce
...přejít na kalendář


Hokejové programy pro hobby sportovce a hokejové nadšence!

tréninkové jednotky | modelová utkání | hokejové kempy | hokejové zájezdy